Mass Effect 2

Mass Effect 2 Wiosną ukaże się kolejna część gry mass effect solucja. Należy się spodziewać tego że będzie ona co najmniej tak samo dobra jak dwie poprzednie w które już mieliśmy okazję zagrać. W części trzeciej należy spodziewać się kilku zmian odnośnie drugiej odsłony gry.

Ponownie pojawi się specjalny, naziemny pojazd bojowy, z którego gracz będzie mógł swobodnie korzystać podczas walki. W części mass effect 2 poradnik pojazd ten jak wiemy został wycofany, co mogło się niektórym fanom serii nie podobać, ale oczywiście bardzo dobrze, że zniknęły tym samym dosyć schematyczne i nudne misje poboczne w których głównie zwiedzało się z wykorzystaniem tego pojazdu dosyć puste planety.

Część trzecia

Jak wiemy akcja części trzeciej dotyczyć będzie głównie planety ziemia, ale należy się spodziewać że tak samo jak w poprzednich częściach gracz zyska swobodę zwiedzania wielu różnych galaktyk i układów planetarnych. Bardzo prawdopodobne jest że w tym celu znów wykorzystamy dobrze znaną z poprzednich części Normandię. Inną nietypową ale także dosyć dobrą grą komputerową jest oczywiście dead space poradnik. Jak wiadomo po ogromnym sukcesie, jaki odniosła część dead space 2 poradnik należy w krótkim czasie spodziewać się kontynuacji, która może przyćmić dwie poprzednie części. Nie jest to jednak gra tak popularna jak mass effect, aczkolwiek ma dosyć sporą liczbę fanów.

Starcraft 2 – poradnik

Na uwagę zasługuje też kontynuacja starcraft 2 poradnik. Jest to gra wręcz kultowa, a w jej pierwszą część do dziś gra wiele osób na całym świecie pomimo tego że jej premiera miała miejsce już ponad 10 lat temu, co jak wiemy na rynku gier komputerowych stanowić może wręcz epokę. Przy okazji przypomnieć można produkcję oblivion poradnik. Za jej stworzenie odpowiedzialna jest firma, które jest dziś kojarzona głównie z fallout 3 solucja. Oblivion wniósł nową jakość do tego typu gier komputerowych, jednakże nie była to gra wolna od wad. O wiele lepiej prezentuje się jej kontynuacja czyli Skyrim, które już przez wielu ekspertów ogłoszona została grą roku.

Zobacz też:

Dodaj komentarz