Ciekawe i ładne gry

Ciekawe i ładne gry Wygląd w grach komputerowych, czyli jakość grafiki oraz jej styl ma ogromne znaczenie. Na przykład piata część popularnej serii „hirołsów” pomimo tego, że miała jak na swoje czasy bardzo ładną grafikę, to została skrytykowana bardzo mocno przez graczy że styl graficzny jest nazbyt kolorowy, czy inaczej mówiąc bajkowy.

Niektóre gry jednak zachwycały właśnie przede wszystkim wysokiej jakości grafiką. Przykładem jest crysis 2 wymagania, w którym większość recenzentów ale też i graczy zachwycało się najbardziej właśnie grafiką, którą można w produkcji tej zobaczyć, a na uwagę zasługuje tutaj jeszcze fakt, że gra ta ma znakomity wręcz model fizyki, który nadaje się do stworzenia całkiem dobrego symulatora.

Deus EX: Human

Jest to jednak w przypadku tej gry tylko dodatek, ale całkiem przyjemny. Styl graficzny natomiast może być wręcz znakiem rozpoznawczym, który będzie wyjątkowo charakterystyczny dla niektórych produkcji. Przykładem jest deus ex: human revolution wymagania. Pomimo tego że od czasu wydania pierwszej części deus ex minęło już ponad 10 lat, to w drugiej części styl graficzny nadal jest bardzo podobny, a nawet taki sam jak w pierwszej odsłonie gry. Poza tym wiele rozwiązań z części pierwszej nadal jest stosowanych w dwójce.

Kultowa gra

Uważa się że jest to ukłon w stronę tych graczy, którzy doskonale pamiętają pierwszą część, która uważana jest przecież za grę kultową, ale nie ma zgodności do co tego czy aby na pewno dobrze się stało że niektóre z tych rozwiązań, które były przecież uproszczeniami, zastosowano właśnie też i w drugiej części. Nawet jeśli gra koncentruje się na elementach takich jak współpraca pomiędzy graczami to i tak ważna jest odpowiednie grafika. Przykładem jest left 4 dead 2 wymagania oraz league of legends wymagania. Absolutną podstawą grafika jest także w grach wyścigowych, ale w najnowszych produkcjach typu shift 2: unleashed wymagania równie istotne jest odpowiednie odwzorowanie modelu jazdy, oraz dopasowanie poziomu trudności do umiejętności samego gracza, który gra w daną produkcję.

Zobacz też:

Dodaj komentarz